KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 10605138
nr 1060 5138
Gravyrer
Ett par, Mahognyramar, 1800-tal, ramens innermått: 31x37
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 18:10:28
900 kr