KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 10605138

nr 1060 5138

Gravyrer

Ett par, Mahognyramar, 1800-tal, ramens innermått: 31x37

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 oktober 2016
kl 18:10:28